Ласкаво просимо в сучасний світ Eurosystem що швидко розвивається, відкрийте для себе нашу історію!

ESM є одним з найбільших рітейлерів техніки в Україні.

Eurosystem продає товари від світових виробників більш ніж в 30 міст України, об'єднуючи понад 10 мільйонів транзакцій в місяць.

Незважаючи на те що ми бачимо зростання числа клієнтів та зростання наших онлайн-продажів техніки та продукції для будинку, ми не зупиняємося та прагнемо до подальшого розвитку та вдосконалення процесу покупки в онлайн-магазині Eurosystem.

ESM працює безпосередньо або через партнерів по ліцензуванню з багатьма авторитетними та відомими світовими брендами.

Ми спеціалізуємося на продажах новітніх технологій, повністю адаптовані та пропонуємо унікальні можливості покупок.

У ESM ми намагаємося заощадити гроші наших клієнтів та запропонувати кращу доступну та надихаючу продукцію для всієї родини.

Для виконання наших зобов'язань Eurosystem створила команду впевнених, комунікабельних та відповідальних людей, трудящих на благо наших покупців.

Люди наш найцінніший ресурс.

Наша компанія пишається тим, що ми маємо можливість запропонувати до Вашої уваги продукцію таких досвідчених та успішних в своїй справі торгових марок як Dyson, Lenovo, Epson, LG, Apple, Samsung.

Роблячи покупки в Eurosystem, наші клієнти отримують неперевершену якість та гарантії. Якість пропонованих нами товарів важливо для нас.

Безпека є фундаментальною та невід'ємною частиною того як ми ведемо бізнес. Ми хочемо щоб Ви були впевнені в тому що Ваші персональні дані знаходяться в безпеці з нами,

та використовуються тільки з метою поліпшення та збільшення швидкості в створенні пропозицій для Вас.

У Eurosystem ми докладаємо всіх зусиль щоб кожен день рівень нашої лояльності та якості обслуговування покупців ставали вище. Ми пропонуємо правильні пропозиції для кожного покоління.

Наш асортимент техніки та електроніки, а також продукції для будинку, варіюється в залежності від актуальності трендів, пропонованих на світових ринках.

Роблячи покупки на ESM Ваш день стане яскравіше та комфортніше.

Станьте частиною онлайн-Миру Eurosystem, прямо зараз!