Air/ion PHILIPS AC2729/51

Air/ion PHILIPS AC2729/51

Air/ion PHILIPS AC2729/51
Производительность 250 м?/мин Емкость резервуара для воды л Ионизатор да Таймер да Площадь обслуживания 30 м? Выбор скорости вентилятора да Дистанционное управлени да
Цену уточняйте
Код продукта: 811780
Нет в наличии
Бренд: Philips
О продукте

О продукте Air/ion PHILIPS AC2729/51

Відображення змісту PM2.5 у приміщенні в режимі реального часу
Датчик з технологією AeraSense з високою точністю визначає і відразу відображає навіть незначні зміни в складі повітря, завдяки чому можна відстежувати зміст PM2.5 у режимі реального часу.

На дисплеї відображається рівень вмісту алергенів у приміщенні (IAI)
Технологія AeraSense відстежує зміст алергенів у приміщенні та відображає потенційно небезпечний рівень за шкалою від 1 до 12.

3 автоматичні режими: стандартний, режим затримання алергенів і нічний
У приладі передбачено 3 автоматичні режими очищення: стандартний, особливо точний режим затримання алергенів і нічний режим. У нічному режимі підсвічування дисплея приглушується, а швидкість вентилятора знижується до мінімальної. Виберіть режим, який ідеально підійде саме вам.

Безшумна робота не потривожить під час сну
Унікальний аеродинамічний дизайн забезпечує максимальну продуктивність з мінімумом шуму. У нічному режимі прилад працює безшумно, підтримуючи оптимальну якість повітря, поки ви спите.

Економічність і енергоефективність: менше 1 кВт*год на день
Цей прилад відрізняється економічністю і енергоефективністю: енергоспоживання менше 1 кВт*год на день.

Відстеження, управління і контроль за допомогою програми
За допомогою програми Clean Home+ ви можете управляти своїм очищувачем повітря в будь-який час з будь-якої точки планети. Перевіряйте якість повітря в додатку, де б ви не знаходилися, і порівнюйте якість повітря у вас вдома та на вулиці. За допомогою програми також можна змінювати швидкість роботи вентилятора та перевіряти стан фільтра.

Просте переміщення завдяки коліщаткам і компактному розміру
Площа підставки не перевищує півтора аркуша формату A4, що дозволяє приладу легко поміщатися в невеликий простір. Чотири коліщатка забезпечують зручність переміщення.

Видаляє бактерії і віруси
Оптимізована функція очищення ефективно розпізнає і видаляє бактерії і віруси, такі як H1N1 (вірус грипу). Чисте повітря в будинку - запорука міцного здоров'я.

Виберіть режим "2 в 1" або режим очищення повітря
Перемкнути режим "2 в 1" на очищення повітря і назад можна одним натисканням кнопки. У режимі "2 в 1" прилад очищає повітря, запобігаючи дискомфорту через високу сухість у приміщенні. А режим очищення повітря корисний у ситуаціях, коли немає необхідності у зволоженні.

4 попередні налаштування зволоження
Підтримуйте оптимальний рівень вологості за допомогою автоматичної настройки. Виберіть рівень вологості 40%, 50% або 60%, і зволожувач буде автоматично вмикатися і вимикатися, щоб підтримувати встановлений рівень вологості.

Гігієнічне зволоження до 500 мл/год
Принцип роботи технології NanoCloud заснований на гігієнічному процесі природного випаровування, який забезпечує ефективне зволоження повітря до 500 мл/год. При випаровуванні води утворюється невидимий водяний туман; його молекули дуже малі, тому вони не можуть переносити бактерії по повітрю. Лабораторні дослідження підтвердили: технологія NanoCloud знижує ризик поширення бактерій на 99% порівняно з дротовими ультразвуковими зволожувачами. Вона також запобігає утворенню мокрих плям і білого нальоту.

Відображення рівня вологості в реальному часі
Завдяки інтелектуальному датчику рівень відносної вологості в приміщенні відображається на цифровому дисплеї в реальному часі. Прилад автоматично регулює рівень вологості з урахуванням отриманих даних.

Видаляє 99,97% найдрібніших частинок розміром 0,003 мкм
Доведено, що інноваційна технологія очищення повітря VitaShield IPS видаляє 99,97% найдрібніших частинок розміром до 0,003 мікрон (у 800 разів менше, ніж частки PM2.5), включаючи віруси, пилок, пил і алергени, що містяться в шкірі домашніх тварин. Технологія забезпечує чудове очищення зі швидкістю подачі чистого повітря (CADR) 250 м³/год. У приміщенні площею до 30 м² прилад очищає повітря менш ніж за 17,3 хвилин. 

Отзывы